ĆWICZ INTUICJĘ I JASNOWIDZENIE NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Posted on sty 31, 2021

ĆWICZ INTUICJĘ I JASNOWIDZENIE NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Artykuł LESZKA MATELI, autora 58 książek, publicysty i badacza zjawisk PSI,

12radius@wp.pl

 

Jeszcze ćwierć wieku temu parapsycholodzy w różnych krajach świata dość nieprzychylnym  okiem spoglądali na stosowanie komputerów do testowania  i  trenowania zdolności parapsychicznych. Szybko jednak  przekonano się, że komputery mogą spełniać niezwykle pożyteczną  rolę.  Nie  tylko w sposób błyskawiczny potrafią ocenić trafność podejmowanych przez osobę testowaną decyzji, ale  również poprzez atrakcyjną formę pobudzać jej motywację do   dalszych  prób  i  ciągłego  doskonalenia  umiejętności. Komputery wyręczają też badaczy zdolności parapsychicznych w żmudnym  zliczaniu  trafień  w  czasie z każdej z serii prób oraz  ocenianiu  i porównywaniu wyników zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa.  Dzięki rozpowszechnieniu się komputerów osobistych   dziś   każdy  ich  posiadacz  może  testować  i kształcić   intuicję   oraz  swoje  zdolności  przewidywania przyszłości  we własnym domu. Trening intuicji zainteresował też przedstawicieli świata biznesu.

A jak dziś ważna jest intuicja w każdej dziedzinie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Organizacja Financial World przeprowadziła jakiś czas temu badania naukowe. Okazało  się,  że  menedżer  mający  choćby najlepszą wiedzę ekonomiczną   i   marketingową,  a  pozbawiony  intuicji  nie osiągnie    sukcesu. Dwudziestu  najlepszym  nowojorskim  ekonomistom polecono całkowicie wyłączyć  sferę  intuicji przy podejmowaniu decyzji w czasie gry  giełdowej.  Mieli  oni  przewidzieć  rozwój sytuacji na giełdzie   papierów   wartościowych   jedynie  w  oparciu  o komputerowe  analizy  finansowe.  Eksperyment wykazał, iż aż dwie trzecie ich diagnoz było błędnych!

Z kolei z analiz  Douglasa Deana i Johna Mihalaskyego z New Jersey Institute  of  Technology jeszcze dobitniej wynika związek pomiędzy intuicją a sukcesem finansowym. Otóż aż 80 % szefów firm    amerykańskich   najszybciej   w   ostatnich   latach zwiększających    swoje    zyski    osiągnęło    w   testach prekognicyjnych  wyjątkowo  zadowalające wyniki. Podczas gdy 100  %  osób  kierujących  podupadającymi  firmami  wykazało całkowity  brak  zdolności w tym zakresie. Nic też dziwnego, że  na wielu kursach menedżerskich w USA wprowadzono trening intuicji  i  zdolności przewidywania przyszłości.

KAŻDY POSIADA NIEZWYKLE MOŻLIWOŚCI. ROZWIŃ JE SAMODZIELNIE      

Na podstawie swoich doświadczeń opracowałem pakiet programów do treningu intuicji i jasnowidzenia pod nazwą PREKOGNICJA. (Termin ten należy rozumieć jako sztukę przewidywania przyszłości) Przyjąłem założenie, iż mają to być programy proste w obsłudze, niewymagające wiedzy informatycznej od użytkownika oraz tanie (nie droższe niż przeciętna książka), a więc dostępne dla każdego. Nie musimy zapisywać się na żaden kurs, a trening przeprowadzamy we własnym domu, co jest bardzo istotne w obecnych warunkach!

Pakiet obejmuje 4 programy do treningu intuicji i zdolności jasnowidczych. Nadaje się zarówno do testowania jak i rozwijania intuicji oraz zdolności  przewidywania u osób dorosłych jak i u dzieci. Świetny m.in. dla osób grających w totolotka jak i inwestujących na giełdzie. Pakiet obejmuje 4 programy : „Test karciany” i „Karty Zenera” (Prekognicja-1) oraz „Giełda”, „Totolotek” (Prekognicja-2).

Przed  przystąpieniem  do  ćwiczeń i testów zawartych pakiecie programowym należy wyciszyć  umysł wykonując ćwiczenia   relaksacyjno-koncentrujące. Gdy  w  jakieś  serii  prób uda się osiągnąć nawet stuprocentową trafność, nie należy spoczywać na laurach. Niech to będzie bodźcem  do  dalszego treningu. Ćwiczący osiągający dobre rezultaty, czyli   takie,   które   wyraźnie   przewyższają  kwotę  trafień wynikającą  z  rachunku  prawdopodobieństwa (ponad 50%), winien zwiększać stopniowo ilość  prób w danej serii. Należy też  stosować   swoje   zdolności przewidywania  w  sytuacjach  życia  codziennego. Nie  trzeba również przejmować się początkowymi niepowodzeniami.   Z   pewnością   nie   wszyscy   mogą   zostać od razu jasnowidzami. Warto uczynić pierwszy krok. Wzmocnienie intuicji przyda się każdemu!

Pakiety  programów PREKOGNICJA automatyzują procesy zliczania trafnych  i  chybionych  odpowiedzi  oraz porównują wyniki z kwotami    trafności    obliczanymi    przy    pomocy   rachunku prawdopodobieństwa.  Zaletą jest samodzielne decydowanie o ilości prób w danej  serii  testów  prekognicyjnych.  Należy na początek wykonywać najlepiej nie więcej niż 10 prób w serii. Powtarzajmy serie, relaksując się pogłębiając i za każdym razem stan koncentracji, aby nasz umysł uwolnić od oczekiwań, emocji i natarczywych myśli. Gdy będziemy mieli coraz większy procent trafień,  możemy  zwiększać ilość prób najpierw np. do  50, 100, a nawet więcej. Gdy uzyskamy wysoką kwotę trafień przy np.  100  próbach,  będzie to jednoznacznie wskazywało na wzrost naszych zdolności prekognicyjnych. Wielkość procentowa trafień podawana jest automatycznie przez komputer na zakończenie  danej serii prób. Serię należy uznać za nieudaną tylko  wtedy,  gdy  ilość  trafień  wyświetlana  na  ekranie jest wielokrotnie    mniejsza    niż    wynika    to    z   rachunku prawdopodobieństwa  (co  również  wylicza i wyświetla komputer). Wszystkie    wyniki    powyżej    50% potwierdzają zdolności prekognicyjne.  Gdy  ćwiczący przekroczy  75-procentowy  próg trafności, komputer  pogratuluje mu wyświetlając   napis:  „Jesteś jasnowidzem”. Odgadujemy, jakie karty wybrał komputer (klasyczne bądź specjalne zwane kartami Zenera), numery totolotka (6 z 49) czy przykładowe półki giełdowe.

NARZĘDZIA SPOD ZNAKU PSI, KTÓRE UŁATWIAJĄ ŻYCIE

Intuicja i sztuka przewidywania przyszłości, to tylko część zdolności, którymi warto abyś dysponował i poszerzał w trenując w zaciszu domowym. Opłaca się swoje możliwości poszerzyć o kolejne narzędzia. Umożliwiają to dodatkowe pozycje zawarte w zestawie:

Program do obliczeń numerologicznych KABALISTYKA pracuje wg 3 różnych systemów. Automatyzuje proces przeliczania liter i podaje interpretację. Umożliwia znalezienie  liczby  osobistej  danej  osoby, jej liczby losu, prognozowanie  wyników  przedsięwzięć orazobliczenie  wartości  numerologiczno-astrologicznej  danej osoby. Pozwala też na określenie osobistych kolorów, kamieni, metali, dźwięków, planet i  znaków  runicznych. Pakiet składa się z programów „Numerologia-1„, „Numerologia-2” (najbardziej rozpowszechniony system, którego twórcą  jest Cheiro) oraz „Kabała„.  Warto dokonać obliczeń numerologicznych w trzech wersjach i sprawdzić, które najbardziej wiernie oddają cechy danej osoby. Komputer sprawi, że wykonasz to błyskawicznie.

W zestawie znajdują się też  program mantyczny „WYROCZNIA RUNICZNA”. Pewnie słyszałeś, że runy to tajemnicze znaki rozpowszechnione przed wiekami szczególnie w Europie Północnej. Poznaj ich moc! Program umożliwi Ci posługiwanie się wyrocznią runiczną do stawiania  prognoz.

Drugim z programów mantycznych jest „I CING” Jest on poręczną i wygodną komputerową wersją znanej starochińskiej wyroczni i księgi mądrości. W wersji klasycznej musisz rozrzucać patyczki bądź analizować układy rozrzucanych monet. To egzotyczne, ale dość uciążliwe, bo można łatwo przy zliczaniu pomylić się i sięgnąć po niewłaściwą interpretację. Tu masz wszystko usprawnione i możesz to zrobić siedząc przy klawiaturze.

Zestaw zawiera jeszcze piąty element: „ANALIZĘ FENG SHUI”. Pozwala ona m.in. na określenie właściwych i niewłaściwych kierunków dla danej osoby, odpowiedniego usytuowania drzwi, biurka czy fotela w domu lub biurze według stron świata, analizy układów partnerskich w domu, w pracy czy gronie przyjaciół. Dzięki niemu można ustalić osobisty znak w chińskim Zodiaku i liczbę kua, dobrać kolory zewnętrzne i wewnętrzne pomieszczeń oraz ulokować w  sposób najwłaściwszy towary w sklepie, przedmioty w biurze i domu.  Program służy pomocą zarówno firmom jak i osobom indywidualnym. Warto skorzystać z wiedzy dotyczącej aranżacji przestrzeni feng shui, opartej na liczącej kilka tysięcy lat praktyce. Wbrew pozorom sprawdza się ona znakomicie w XXI  wieku! Wypróbuj, aby się przekonać, jak ten system pomoże Ci w Twoim życiu na co dzień!

Programy zostały napisane w wersji pod Windows (uruchamiasz je wchodząc do plików .exe).

Wytrenujmy drzemiące w nas zdolności parapsychiczne za pomocą komputera. Naprawdę nie jest to trudne!

Informacje uzyskać możesz wyłącznie  pisząc pod: 12radius@wp.pl