JAK KORZYSTAĆ Z PIERŚCIENIA ATLANTÓW

Posted on cze 18, 2021

Pierścień Atlantów należy do energetyzatorów, dzięki którym możemy wzmocnić nasze siły witalne. Znaleziono go 180 lat temu w Dolinie Królów w Egipcie, a ponieważ  zawierał nietypowy wzór niepasujący do tradycji egipskiej, po pewnym czasie zaczęto przypuszczać, że pochodzi z zaginionej cywilizacji atlantydzkiej. Symbol składa się z trzech wydłużonych prostokątów położonych centralnie. Po obu stronach umieszczono po trzy mniejsze prostokąciki, a kompozycję zamykają trójkąty równoramienne.

Wokół nietypowego artefaktu narosło wiele legend i mitów. W XXI wieku czas spojrzeć na ten przedmiot zupełnie inaczej, a mianowicie jako antenę do odbioru częstotliwości napływających z Kosmosu. Zakładając pierścień na poszczególne palce regulujemy przepływ energii życia przez kanały zwane meridianami. Mają one zakończenie w palcach obu dłoni. W klasycznej akupunkturze oddziałujemy za pomocą nakłuć igłami, nacisku i masażu albo też impulsów elektrycznych. Okazało się, że inną metodą jest używanie pierścienia Atlantów. Ściąga on i wzmacnia dobroczynne wibracje kosmiczne, likwidując blokady w przepływie i ożywiając poszczególne organy wewnętrzne położone na meridianach. Badania przeprowadzone w kilku instytutach w Niemczech potwierdziły, że tak się dzieje. Opisuje je w mojej publikacji.

W książce JAK KORZYSTAĆ Z PIERŚCIENIA ATLANTÓW wydanej przez Wydawnictwo KOS w Katowicach podaję szczegółowe zastosowanie tego energetyzatora na różne przypadki. Nie posiada on, według mnie, żadnego nadprzyrodzonego oddziaływania. W tym kawałku metalu nie ukrywają się ani groźne demony, ani słodkie anioły. Tak jak nie ma ich igłach akupunktury i elektrodach autopunktera. To po prostu szerokopasmowy transmiter absorbujące życiodajne energie Kosmosu!  Czytelnik znajdzie w mojej książce również opisy innych urządzeń wykorzystujących pozytywne radiacje przyrody, a wśród nich m.in. krzyży atlantydzkich i Ankh, całej grupy wahadeł egipskich (Isis, Ozyrys, Karnak, Mer-Izys) oraz w specjalnego wahadła OT. Dowiemy również, jak można wspomagać działanie pierścienia poprzez mudry, ćwiczenia runiczne, metodę Polarity i inne techniki. Ważne są też rozdziały dotyczące oczyszczania pierścienia oraz określania jego polaryzacji magnetycznej w celu zwiększenia skuteczności. Przestawiony jest tzw. test ramienia pozwalający każdemu na sprawdzenie, czy pierścień założony  na właściwym palcu i przez odpowiedni czas. Warto podkreślić, że ciągłego, wielotygodniowego noszenia go w tej samej pozycji nie zaleca się ze względu na możliwość wystąpienia efektu nadstymulacji, czyli nadmiernego pobudzenia energii w danym meridianie. To energetyzator a nie zabawka, a umieszczanie go stale na jednym palcu przyniesie po dłuższym czasie szkodę organizmowi. Trzeba wiedzieć, kiedy go zakładać i na jakie dolegliwości oraz jak dobrać pierścień. Dlatego przydatna jest wspomniana książka.

Zachęcam jej lektury zarówno osoby, które posiadają już ten niezwykły artefakt i chcą wiedzieć, jak go prawidłowo stosować, jak również wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować naturalnej metody pobudzania punktów bioaktywnych na palcach z wykorzystaniem pierścienia Atlantów.

I od razu ważna uwaga: pierścieniem się nie leczymy, a jedynie wspomagamy w sposób naturalny nasze biopole. Nigdy nie powinno to zastępować fachowej porady lekarskiej i zaordynowanych przez specjalistę leków i metod terapii.

Informacja o książce na stronie wydawcy:

https://www.kos.com.pl/pl/p/Jak-korzystac-z-pierscienia-Atlantow/525

Przeczytaj, wypróbuj, zastosuj !