JAK ZNAJDZIESZ DLA SIEBIE NAJLEPSZE PROMIENIUJĄCE SYMBOLE ?

Posted on cze 28, 2023

 

Według Carla Gustava Junga symbole pełnią funkcję psychologicznej maszyny przekształcającej energię. Niektóre z nich liczą sobie po kilka tysięcy lat i ciągle są używane. Inne zaś pojawiły się stosunkowo niedawno. Medytacja różnych promieniujących symboli i kształtów pobudza naszą moc wewnętrzną. W ujęciu twórcy psychologii głębi wiele z nich kryje w sobie ogromny potencjał. Niektóre posiadają  zdolność przywracania porządku i harmonii, która przenika wszystkie poziomy naszej psychiki. Chodzi przede wszystkim o symbole Jaźni, czyli psychicznego centrum człowieka jednoczącego jego sferę świadomą i nieświadomą. Według Junga, kiedy obraz jaźni wypływający ze zbiorowej nieświadomości dotrze do świadomego ego, człowieka ogarnia uczucie głębokiego spokoju. Stąd też medytacja takich symboli uporządkowuje człowieka wewnętrznie i uspakaja. Pomaga w przemianie wewnętrznej i jest w stanie poruszyć wrażliwą strunę naszej duszy.

A jak znaleźć najbardziej przydatne nam znaki i formy? Pomocna w tym zakresie będzie z pewnością nasz intuicja. Przeglądając zestawy znaków i ich opisy podpowie nam ona, które z nich przemawiają do nas najpełniej oraz które są w danej chwili najbardziej przydatne. Mowa symboli jest często niezrozumiała dla tych, którzy chcieliby je pojmować dosłownie. Jest drogą dla osób, którzy dzięki nim pragną odnaleźć drogę ku własnemu wnętrzu. Chcą też wyzwolenia ogromnych potencjałów wewnętrznych, które tkwią w nas wszystkich.

W mojej książce PROMIENIUJĄCE SYMBOLE I ICH ZASTOSOWANIE staram się w sposób przejrzysty zaprezentować różnego rodzaje korzystnie oddziałujące symbole oraz kształty i przedstawić czytelnikowi praktyczne możliwości ich zastosowania. Odpowiednio dobrane formy i znaki to nie tylko ozdoby, ale też energetyzatory poprawiające jakość naszego życia. Dlatego mówimy, że promieniują, co potwierdzają badania naukowe, omówione w osobnym rozdziale w książce. Można je wykorzystać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To one, dzięki swoim subtelnym oddziaływaniom, zwiększają naszą biowitalność. Mogą też sprawić, że człowiek będzie czuł się pewniej i bezpieczniej, a jego życie wypełni harmonia, szczęście i sukces.

W wyborze najwłaściwszego dla każdego z czytelników symbolu pomogą opisane w moim kompendium radiestezyjne i kinezjologiczne metody weryfikacji. Posługiwanie się wahadłem to łatwa do zastosowania dla każdego metoda testowania wpływu na człowieka  subtelnych energii znaków i kształtów. Natomiast test kinezjologiczny ramienia polega na sprawdzaniu reakcji mięśni na dany symbol. Licząca 364 stron praca to nie tylko leksykon najbardziej przydatnych nam  znaków symbolicznych i figur, ale również książka pomagająca zrozumieć zagadnienie złudzeń optycznych i ich wpływu na naszą percepcję, podstaw świętej geometrii i gematrii. Zaprezentowane zostały również różne urządzenia i energetyzatory wykorzystujące tego typu energię. Można też znaleźć informację, jak stworzyć własne logo, wizytówkę czy ekslibris.

 

 ZACHĘCAM DO POSZUKIWAŃ Z POMOCĄ MOJEJ KSIĄŻKI NAJLEPSZEGO DLA PAŃSTWA  W DANEJ CHWILI SYMBOLU. JAK NIE ZROBIMY TO SAMI, NIKT TEGO ZA NAS NIE DOKONA !   

 

Leszek Matela PROMIENIUJĄCE SYMBOLE I ICH ZASTOSOWANIE, Wydawnictwo KOS, Katowice

https://www.kos.com.pl/9788376492551_promieniujace_symbole_i_ich_zastosowanie_matela_leszek_kos.htm

 

Książkę można zamówić również  Księgarni Nieznanego Świata

https://nieznany.pl/pl/p/Promieniujace-symbole-i-ich-zastosowanie/14315

oraz  w księgarniach internetowych oraz w większych księgarniach stacjonarnych.