Kwiat Wenus – energetyzator spod lasera

Posted on Cze 11, 2019

KWIAT WENUS – ENERGETYZATOR SPOD LASERA

Recenzja Kwiatu Wenus

Jednym, z ciekawszych energetyzatorów, które pojawiły się Polsce w ostatnim czasie jest KWIAT WENUS. Znak ten jest promieniującym kształtem opartym na świętej  geometrii. To symbol, który został stworzony poprzez trajektorię ruchu wspomnianej planety i Ziemi wokół Słońca. Przedstawia ona rodzaj harmonijnego kwiatu o pięciu płatkach.

Większość planet i księżyców Układu Słonecznego obraca się dookoła swojej osi i krąży wokół Słońca w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Natomiast Wenus rotuje zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czyli odwrotnie niż inne planety. Posiada  to znaczenie energetyczne, z którego coraz bardziej zdajemy sobie sprawę.

Kapłani Majów powiadali, że energie generowane przez ten znak niosą ze sobą pierwiastek żeński wszechświata, dzięki temu ludzie znacznie łatwiej uzyskać równowagę energetyczną i pierwotną harmonię zarówno w swoim wnętrzu jak i otoczeniu.

Wiele wskazuje na to, że sam kontakt z symbolem przedstawiającym trajektorię tej planety ma efekt energetyczny.

W Niemczech i Austrii przebadano właściwości wody z tego samego źródła. Część próbek była poddana oddziaływaniu Kwiatu Wenus, a część nie. Okazało się, że pod wpływem znaku wspomnianej planety zmieniają się korzystnie parametry wody.

Ciała niebieskie wypromieniowują elektromagnetycznie naładowane ładunki, czyli plazmę, której cząsteczki docierają na Ziemię. Satelity NASA zarejestrowały w ciągu ostatnich 25 lat aż 600-krotne zwiększenie emisji Wenus. Coraz więcej wskazuje na to, że radiacje tej planety są dla nas ważne.

W naszym kraju można nabyć KWIAT WENUS pod dwiema postaciami:

1/ jako remedium feng shui i korzystnie promieniujący znak, który można powiesić wewnątrz pomieszczenia, aby zwiększał poziom energetyczny naszego mieszkania i zapewniał harmonijny układ promieniowań. Dobrym miejscem do jego umieszczenia jest przestrzeń nad biurkiem, łóżkiem bądź nad drzwiami wejściowymi. Symbol z czarnej płytki pleksi wycięty jest precyzyjnie przy pomocy lasera.

2/  okrągła podstawka z przeźroczystej płytki pleksi z naklejonym symbolem w kolorze różowym. Podstawka z Kwiatem Wenus służy do energetyzacji płynów. Poprzez ustawienie na niej kubka, szklanki lub kieliszka napełnionego napojem następuje wzrost jego biowitalności. Wystarczy 5 minut, aby ten proces zaistniał. Symbol kwiatu Wenus rezonuje korzystne energie kosmiczne, które przekazywane są do płynu. Prócz efektu pozytywnej stymulacji polepszają się również walory smakowe. Tego typu podstawka położona na biurku czy stole      wysyła jako promieniujący symbol korzystne wibracje do otoczenia w promieniu co najmniej 1 m. Dzięki temu można zaobserwować dobroczynne efekty także u osób znajdujących się w zasięgu oddziaływania znaku.

Kwiaty Wenus w obu wersjach wykonuje za pomocą techniki laserowej firma Tohu-Laser w Gliwicach. Można je zmówić mailowo lub telefonicznie łącznie z wysyłką za zaliczeniem pocztowym.

Informacje o produktach :

tel. 600 800 417

  laser@tohu.pl