PROMIENIUJĄCE SYMBOLE I ICH ZASTOSOWANIE

Posted on kw. 8, 2022

MOC SYMBOLI STOSUJMY NA CO DZIEŃ 

Leszek Matela

Każdy z nas, mniej lub bardziej, zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę pełnią symbole w naszym życiu. To one integrują działania zbiorowe całych grup społecznych i cywilizacji, a co najważniejsze, potrafią przywracać porządek i harmonię, która przenika wszystkie poziomy naszej psychiki.

Nie istnieje jakakolwiek cywilizacja, która nie używa symboli. Pisałem wielokrotnie o znaczeniu symboli w Nieznanym Świecie oraz w innych czasopismach. Właśnie ukazała się w wydawnictwie KOS w Katowicach moja książka PROMIENIUJĄCE SYMBOLE I ICH ZASTOSOWANIE (patrz recenzja Nieznany Świat 5/2022). Postanowiłem, że nie będzie to zwykły leksykon symboli, ale pozycja koncentrująca się na zagadnieniu praktycznego wykorzystania znaków symbolicznych i promieniujących form na co dzień. Są w niej zawarte szczegółowe wskazówki, jak można wykorzystać je w życiu codziennym do poprawy samopoczucia, pozytywnej stymulacji organizmu,  polepszenia jakości życia w domu i w miejscu pracy oraz do ochrony przed szkodliwymi energiami. A że tego typu oddziaływania nie są fikcją, duży rozdział tej pracy poświęcam na omówienie badań naukowych na ten temat. Jak twierdził Carl Gustav Jung, symbole są psychologiczną maszyną przekształcającą energię.

W mojej książce opisuję także metody, jak wybrać najwłaściwszy symbol i sprawdzić, na ile poprawi on naszą biowitalność i zwiększy energetykę pomieszczeń, w których go umieścimy. W kilku rozdziałach kompendium zostało przedstawione zagadnienie geometrii sakralnej,  świętych liczb i proporcji, których używali wielcy mistrzowie budowlani w dawnych czasach oraz kwestia złudzeń optycznych oraz ich wpływu na naszą percepcję.

Prócz symboli warto poznać możliwości zastosowania promieniujących brył, takich jak np. piramidy i stożki oraz całej gamy figur i posążków używanych do biostymulacji oraz ochrony energetycznej człowieka. Pożyteczne jest też w oparciu o wiedzę przedstawioną w książce stworzenie własnego logo, herbu i osobistego symbolu.

Dobre rezultaty przynoszą również  odpowiednie układy dłoni (mudry), całego ciała (naśladowanie run), stosowanie pierścienia Atlantów oraz licznych energetyzatorów.

Informacje o wszystkich wspomnianych zagadnieniach znajdziecie Państwo w książce.  Zachęcam do lektury!

Z pewnością człowiek XXI wieku powinien świadomie wykorzystywać na co dzień moc symboli i promieniujących brył i kształtów. One emituję naturalne energie przyrody, które mogą nam być ogromnie pomocne. 

Leszek Matela PROMIENIUJĄCE SYMBOLE I ICH ZASTOSOWANIE, Wydawnictwo KOS, Katowice, 2022

Książkę można zamówić u wydawcy i w księgarniach internetowych oraz w większych księgarniach stacjonarnych.

 

https://www.kos.com.pl/9788376492551_promieniujace_symbole_i_ich_zastosowanie_matela_leszek_kos.html