Radiestezja w praktyce

Posted on wrz 3, 2016

RADIESTEZJA W PRAKTYCEradiestezja-w-praktyceksiążka Janiny Lampert-Smak

W połowie 2016 r. ukazała się ciekawa książka wydana przez Studio Astropsychologii zatytułowana RADIESTEZJA W PRAKTYCE. Wahadełko, chromoterapia, diagnostyka. Napisała ją zajmująca się wiele lat tą dziedziną radiestetka Janina Lampert-Smak. Autorka  jest zawodu farmaceutką, osobą o szerokiej wiedzy i zainteresowaniach, co zresztą miała okazję zaprezentować wcześniej poprzez swoje publikacje m.in. na łamach  Nieznanego Świata i Czwartego Wymiaru.

Książka została napisana w sposób klarowny i przejrzysty. Myślę, że jej lektura zachęci czytelników do podjęcia własnych doświadczeń w zakresie opisanych tematów. Mimo niedużej objętości, sporo udało się zaprezentować. Możemy zapoznać się z ciekawymi informacjami dotyczącymi radiestezji, diagnozowania, chromoterapii, ziołolecznictwa jak również teleradiestezji i badania roślin. Nowością w jednym z rozdziałów jest analiza kolorów promieniowania ziół. Okazuje się, że w prawidłowo dobranej mieszance możemy uzyskać jeden silny kolor terapeutyczny (np. biały), mimo że pojedyncze zioła emitują różne kolory.

Wiele interesujących przemyśleń odnajdziemy w rozdziale o promieniowaniu kształtów i symboli, w tym o praktycznym wykorzystaniu formy podkowy do stymulacji biowitalności.

Autorka przedstawiła też ciekawe przemyślenia, a nawet konkretne wyniki pomiarów dotyczące energetyki zjawisk astronomicznych, w tym wpływu zaćmień Słońca i Księżyca. Publikacje na ten temat są rzadkością.

Czytelnik dowie się także, jak taniec oddziałuje na naszą biowitalność i polaryzację. Możemy również przeczytać o badaniach kilku ciekawych miejsc mocy przeprowadzonych przez autorkę. Położone są one nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

Osobne rozdziały poświęcone są wpływowi szkodliwych jonów dodatnich i promieniowań elektromagnetycznych. Jest to zjawisko coraz bardziej nasilające się i dokuczliwe, dlatego stanowczo powinniśmy poświęcić mu więcej uwagi.

W RADIESTEZJI W PRAKTYCE znajdziemy wiele praktycznych informacji w skondensowanej formie. Z pewnością warto, aby każdy interesujący się zdrowym życiem i radiestezją miał książkę Janiny Lampert-Smak w swoim księgozbiorze.

Leszek Matela

Obejrzyj też ciekawą stronę autorki tej książki  zatytułowaną:

Radiestezja moje hobby:

https://radiestezjawnaszymzyciucodziennym.blogspot.com/2014/01/miejsca-mocy-miejsca-pozytywnej-energii.html