Runy i ich zastosowanie

Posted on mar 15, 2013

Runy i ich zastosowanie

Runy to tajemnicze znaki ludów północy Europy reprezentujące siły Kosmosu. „Runy i ich zastosowanie” to jeden z nielicznym podręczników o zastosowaniu run.

Książka stała się bestsellerem na rynku księgarskim w Polsce, co spowodowała, że musiała być wznawiana w krótkim okresie czasu czterokrotnie.

„Runy i ich zastosowanie” jest rozwinięciem wcześniejszych prac autora poświęconych praktycznemu wykorzystania znaków runicznych. Książka jest unikalną publikacją dotyczącą zastosowania run m.in. dla zdrowia i wzmocnienia organizmu. Można w niej znaleźć również wskazówki dotyczące wróżenia z run oraz medytacji symboli runicznych. Autor kładzie nacisk na aspekt praktyczny wiedzy o runach i jej zastosowania na co dzień. Książka jest w ten sposób pomyślana, aby każdy mógł skorzystać każdy na pożytek własny i swoich bliskich. Runy mają bowiem tę zaletę, iż są niezwykle prostym systemem pozwalającym czerpać ze swego bogactwa każdemu człowiekowi, który się z nimi zetknie. Dają się one w sposób nieskomplikowany zastosować, w czym ma pomóc lektura tej książki. Łatwo możemy przekonać się, iż znaki runiczne mogą być użyte z powodzeniem dla wzmocnienia sił witalnych organizmu, dla pobudzenia naszych zdolności psychicznych i rozszerzenia horyzontów poznawczych człowieka.

Książkę można nabyć wyłącznie w księ­gar­niach, na Allegro oraz w wydawnictwie:

sklep@talizman.pl

tel./fax: +48 (85) 654 78 35

Uwaga autor nie prowadzi sprzedaży książek i nie przyjmuje zamówień w tym zakresie!

Leszek Matela

Runy i ich zastosowanie

Studio Astropsychologii

Białystok, 1998

ISBN 83–86737-46–8