Trójwymiarowe talizmany

Posted on kw. 23, 2013

Trójwymiarowe talizmany

Książka w sposób przejrzysty prezentuje możliwości oddziaływania ukrytych w ilustracjach trójwymiarowych symboli pomagających człowiekowi w różnych dziedzinach. Jest kontynuacją „Trójwymiarowych medytacji”, pozycji, która stała się bestsellerem na polskim rynku i była wielokrotnie wznawiana.

Symbole działają na człowieka, tak twierdzą psycholodzy. Trójwymiarowe obrazy zawarte w tej książce pozwalają tę tezę zweryfikować na własny użytek. Medytacje talizmanów, czyli pomocnych człowiekowi w różnych sytuacjach symboli, przeznaczone są dla osób od 5 do 105 lat. Zarówno małe dziecko jak i zaawansowany wiekiem człowiek potrafią się tak samo cieszyć dostrzeżonym w trójwymiarowej głębi symbolem i wykorzystać jego pozytywne oddziaływanie dla siebie.

W książce można również znaleźć ćwiczenia polepszające wzrok. Poprzez zestawy prostych ćwiczeń czytelnik może poprawić zdolność widzenia. Jest to szczególnie ważne ponieważ u coraz większej ilości osób ze względu na dużą ilość czasu spędzanego przed monitorem komputera czy telewizorem pogarsza się wzrok.

3d talizmany demo

Książkę można nabyć wyłącznie w księ­gar­niach, na Allegro oraz w wydawnictwie:

sklep@talizman.pl

tel./fax: +48 (85) 654 78 35

Uwaga autor nie prowadzi sprzedaży książek i nie przyjmuje zamówień w tym zakresie!

Leszek Matela, Patryk Matela

Trójwymiarowe talizmany

Studio Astropsychologii

Białystok, 2003

ISBN 83–7377-012–7