Wyrocznia celtycka

Posted on kw. 23, 2013

Wyrocznia celtycka

Autor od dłuższego czasu prowadzi studia i zbiera materiały dotyczące Celtów, ich świata wierzeń i kultury, ich spuścizny duchowej i miejsc mocy. Zamierzonym plonem tych studiów mają być publikacje na ten temat przedstawiające różne dziedziny ich osiągnięć. Dorobek Celtów jest z pewnością wart popularyzacji w Polsce. Dość ważną dziedziną życia dawnych plemion celtyckich była mantyka. Celtyckie techniki wróżebne – jak rzadko które – ułatwiają w znakomity sposób kontakt z własną podświadomością, dają wgląd w sferę intuicji i subtelnych energii i zdarzeń wokół nas. Dzieje się tak dlatego, iż Celtowie żyli w bardzo bliskim związku z przyrodą i podporządkowywali swe życie prawom kosmicznym.

„Wyrocznia celtycka” prezentuje metody przewidywania przyszłości oparte na tajemnej wiedzy celtyckich druidów i ich doświadczeniu duchowym. Książka zawiera dwa rodzaje unikalnych kart: karty ogamiczne z magicznymi znakami Celtów oraz karty druidów.

Celtowie czuli się tak blisko związani z drzewami, iż każdy znak ogamiczny podporządkowywali drzewu, stąd też często ogamy nazywa się świętym pismem drzew. Ogamów używano do wróżenia a ich ukryte znaczenie znały niegdyś tylko osoby wtajemniczone w wiedzę duchową. To, co było kiedyś wiedzą tajemną, staje się dostępne dla człowieka dwudziestego pierwszego wieku.

Książkę można nabyć wyłącznie w księ­gar­niach, na Allegro oraz w wydawnictwie:

sklep@talizman.pl

tel./fax: +48 (85) 654 78 35

Uwaga autor nie prowadzi sprzedaży książek i nie przyjmuje zamówień w tym zakresie!

Leszek Matela

Wyrocznia celtycka

Studio Astropsychologii

Białystok, 1999

ISBN 83–7377-203–0