Z WAHADEŁKIEM NA SZLAKU Janiny Lampert-Smak

Posted on Gru 7, 2020

Z WAHADEŁKIEM NA SZLAKU Janiny Lampert-Smak

 

Utalentowana radiestetka i znawczyni miejsc mocy oraz leczniczego oddziaływania przyrody  Janina Lampert-Smak opublikowała  w połowie 2020 r. interesującą i pożyteczną, ze względu na aspekt praktyczny, książkę MIEJSCA MOCY – Z WAHADEŁKIEM NA SZLAKU.  Autorka poświęca ją miejscom koncentracji pozytywnej energii Ziemi i kosmosu  położonych nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Czytelnik znajdzie w tej publikacji ciekawe przykłady energetycznych terenów położonych zarówno na szlakach górskich, jak i na Pojezierzu Mazurskim, Pomorzu czy Suwalszczyźnie. Zapoznamy się również z jej badaniami, które przeprowadziła w czasie podróży do Chorwacji, Hiszpanii czy na duńską wyspę Bornholm. Warto skorzystać z mocy tych magicznych miejsc. Janina Lampert-Smak proponuje nam zwiedzanie całościowe, które nazywam turystyką holistyczną. W takim wypadku nie będziemy skoncentrowani wyłącznie na substancji architektonicznej i krajobrazach, ale też uwzględniali nasze wrażenia, emocje, wewnętrzne przeżycia i wszystko to, co napływa do sfery podświadomej człowieka, kształtuje jego intuicję oraz warstwę duchową.

W książce znajdziemy też informacje, jak korzystać z energii przyrody, jak doładować się od drzew i wykorzystać ich biopole. Szczegółowo poznamy zasady dendroterapii oraz rolę i znaczenie poszczególnych gatunków. Omówione zostały cechy kilkudziesięciu różnych drzew i roślin. Autorka przedstawia metody oczyszczania ciała ze szkodliwych ładunków i pobierania energii drzew. Dowiemy się również o leczniczych źródłach w miejscach mocy i właściwościach zdrowotnych pozyskiwanej z nich wody.

Po książce RADIESTEZJA W PRAKTYCE to kolejna praca autorki, która zyska z pewnością podobne uznanie jak poprzednia publikacja.

Informacja o książce ze strony internetowej wydawcy:

https://studioastro.pl/wydawnictwo/ksiazki/zdrowie/choroby/miejsca-mocy-z-wahadelkiem-na-szlaku-poznaj-magiczna-energie-drzew-i-czerp-zdrowie-z-leczniczych-zrodel/